Бездротова охоронна система. AJAX StarterKit.

Квартирні крадіжки… Потреба убезпечити квартиру або будинок від зловмисників стає все більш актуальнішою на сьогоднішній день. Дорога техніка, гарні вхідні двері, великі будинки з парканами та інші ознаки благоустрою, звичайно, радують око і надають людині відповідний статус, але в той же час не треба забувати, що все це можна втратити, якщо вчасно не застосувати ряд дій з безпеки.

Охоронна сигналізація – це першочергове завдання, яке треба прораховувати ще до того, як ви почали будувати будинок або ремонт у своїй квартирі. Але що робити, якщо ремонт закінчений, а про безпеку заздалегідь якось не подумали, відповідно для установки охоронної сигналізації ніяких комунікацій не передбачено й інтер’єр приміщення псувати не хочеться.

У цій ситуації на допомогу прийде бездротова охоронна система Ajax. Це вітчизняний бренд, вже нічим не поступається західним аналогам.

Українська компанія Ajax Systems, пройшовши великий шлях до успіху і маючи за плечима довгу історію й мільйони споживачів, повноцінно завоювала український ринок. І це не дивно, оскільки продукція цієї компанії виправдала заявлену якість. В результаті ми маємо повноцінний європейський продукт, але в три рази дешевше імпортованого.

Що ж нам пропонує Ajax Systems. Останньою і найуспішнішою розробкою компанії став комплект системи безпеки Ajax StarterKit, до якого увійшли: хаб (централь) та різноманітні датчики, кожен з яких виконує свої функції по захисту вашого приміщення.

Щоб було зрозуміліше, надамо огляд комплекту Ajax StarterKit.

Як ми вже говорили, базовий комплект складається з: централі, датчика руху, датчика розмикання на двері та брелка space control. Використовувані матеріал і дизайн виконані безумовно на високому рівні, тому вся система легко впишеться в будь-який інтер’єр. Пропонуються два варіанти кольору: білий та чорний.

Хаб (централь).

централь, хаб, аякс, сигнализация

Технічні характеристики AjaxHub:

Розмір 162.7×162.7×35.9 мм, вагою 320 гр.
Живлення, В 110-250
Потужність радіосигналу 25 мВт
Робоча температура 0°С до +50°С
Канали зв’язку GSM (850/900/1800/1900 МГц), Ethernet
Зв’язок з датчиками: по протоколу Jeweller (868.0−868.6 МГц) на відстані до 2 км відкритої місцевості.
Акумулятор Li-Ion 2 Ач (до 10 год. автономної роботи)
Підтримувані додатки для платформ iOS 7.1 і вище, Android 4.1 і вище
Кількість користувачів 10
Макс. кількість пристроїв до підключення 100 од.

Переваги:

  • максимальна к-ть функцій,
  • захист від збою та саботажу,
  • простота експлуатації,
  • професійна установка.

У комплект також входить стартовий пакет Lifecell, але також можна підключити будь-яку іншу сім-карту.

Налаштування займає зовсім небагато часу і за складністю не поступається налаштуванню роутера. Для цього слід встановити додаток в смартфон й зареєструвати хаб, дотримуючись інструкції. Додаток можна знайти в AppleStore / PlayMarket.

Після того, як привели в робочий стан хаб, додали учасника, налаштували способи повідомлення про події та тривоги, треба додати до системи всі датчики приміщень, в яких вони будуть присутні. Допускається 12 зон охорони (приміщень, кімнат тощо), в які можна додати до 100 датчиків.

Датчики, абсолютно всі, бездротові. Передача даних проходить по зашифрованому протоколу, тому зламати його просто не реально. Дальність дії сигналу до двох км на відкритій місцевості або кілька поверхів офісної будівлі.

За допомогою кріплення, про яке подбав виробник та яке входить в комплект, бездротовий датчик можна кріпити абсолютно в будь-якому місці, оскільки він не вимагає зовнішнього живлення та прекрасно може працювати від однієї батарейки СR123A до 7 років.

У додатку вбудований термометр, рівень сигналу, регулювання чутливості, заряд батареї, тестировка зони покриття тощо. Після додавання датчика у додатку можна побачити детальну інформацію про встановлений пристрій.

Бездротовий датчик руху

Datchik

Технічні характеристики AJAX MotionProtect

Кольорова гама білий/чорний
Призначення всередині приміщення
Чутливість висока/середня/низька – настроюється
Кути огляду по горизонталі 88,5°
Кути огляду по вертикалі 80°
Висота установки 2,4 м
Захист від несанкціонованого відкривання корпусу тампер
Потужність радіосигналу 20 мВт
Зв’язок з централлю: по протоколу Jeweller (868.0−868.6 МГц) на відстані до 2 км на відкритій місцевості
Напруга, В 3 од.
Живлення батарея CR123A (до 7 років)
Робоча температура 0°С до +50°С

Датчик розмикання.

датчик, аякс, сигнализация

Має вбудований термометр, оснащений двома магнітами. За допомогою кріплення SmartBracket сам датчик встановлюється на нерухомій частині, а магніт на двері або вікно. Таким чином, при відкритті дверей на 2 см, датчик спрацьовує. Датчик підключається за схемою датчика AJAX MotionProtect.

Технічні характеристики AJAX DoorProtect

Кольорова гама білий/чорний
Тип монтажу накладний
Поріг спрацьовування малий магніт – 1 см, великий магніт – 2 см
Призначення всередині приміщення
Захист від несанкціонованого відкривання корпусу тампер
Потужність радіосигналу 20 мВт
Зв’язок з централлю: по протоколу Jeweller (868.0−868.6 МГц) на відстані до 2 км на відкритій місцевості
Напруга, В, В 3 од.
Живлення батарея CR123A
Робоча температура 0°С до +50°С

Брелок для управління охоронною системою.

беспроводная сигнализация, аякс

Брелок має чотири кнопки: поставити/зняти з охорони, часткова охорона та кнопка тривоги для термінового виклику наряду охоронної компанії. Брелок працює в радіусі одного кілометра, сигнал захищений від дистанційного зчитування й, тим більше, копіювання. Встановлюється в додатку так само як і датчики.

Технічні характеристики AJAX SpaceControl.

Кольорова гама білий/чорний
Потужність радіосигналу 20 мВт
Зв’язок з централлю: по протоколу Jeweller (868.0−868.6 МГц) на відстані до 1 км на відкритій місцевості
Напруга, В 3 од.
Живлення батарея CR2032
Робоча температура 0°С до +50°С

На закінчення хочеться додати, що бездротова охоронна сигналізація Ajax вражає своїм завершеним і лаконічним рішенням. Радує, що це наш український виробник, який спочатку був націлений на зовнішній західний ринок, завдяки чому ми маємо свого якісного виробника і, відповідно, можливість захистити наші квартири й будинки від “небажаних” гостей, при цьому ціни на пропоновані модулі приємно дивують, а додаток для управління системою зручний для вітчизняного споживача.

Придбати бездротову охоронну сигналізацію Ajax, а також замовити установку сигналізації ви можете у нас, зателефонувавши за телефоном. Ознайомитися з розцінками на монтаж можна в розділі «Вартість послуг» або перейти за посиланням. В найближчому майбутньому компанія Ajax Systems представить нові унікальні модулі для системи “Розумний будинок”, над чим вони зараз наполегливо працюють. В системі з’являться датчики затоплення, задимлення, а також відеоспостереження.

Від себе ж хочемо додати, вже з особистого досвіду, оскільки наша компанія є офіційним сертифікованим інсталятором продуктів компанії Ajax, ми неодноразово встановлювали бездротову охоронну сигналізацію й жодного разу система не дала збою, що ще раз підтверджує заявлену якість продукту.

Вверх!Вверх!