Офіс, приватний будинок, квартира, дача – якщо у Вас часто зникає світло, перегорають лампочки або не гріє мікрохвильовка – Ви наш Клієнт! Якщо бойлер або пральна машина б’ється струмом – Ми виправимо цю проблему! Ваш комфорт – Наше завдання!

Якщо інформація на Вашому комп’ютері безцінна – ми дамо час зберегти її, а правильно спроектована і змонтована система блискавкозахисту і заземлення врятує життя і збереже електроніку і електрообладнання.

Якщо Ви тільки зібралися будувати будинок або офіс, ми готові запропонувати індивідуальний проект, монтаж та обслуговування системи електропостачання з урахуванням застосування сонячних батарей, вітрогенератора та світлодіодних технологій. Інвестиції зараз допоможуть заощадити гідні кошти в майбутньому.

Ми, компанія «Системи Електрозахисту», розробили систему автоматичного запуску генератора з функцією СМС повідомлень про критичний стан електромережі REZERV III. Мікропроцесорна система веде безперервний контроль над основними параметрами мережі та генератора, вимірює вхідну напругу, струм та потужність споживання по кожній фазі. Гнучкість налаштувань параметрів системи дозволяє підключити її практично до будь-якого електрогенератора і максимально точно налаштувати під завдання клієнта. Ми виробляємо, ми монтуємо, ми обслуговуємо, ми даємо гарантії. Опціонально можлива інтеграція в систему «Розумний Будинок».

На додаток до електромонтажних робіт, фахівці нашої компанії зможуть запропонувати Вам організацію системи безпеки, відеоспостереження і контролю доступу, комп’ютерних мереж будь-якої складності, зон WI-FI, тощо.

Загалом, якщо у Вас виникли проблеми з електрикою, і не тільки – звертайтеся, ми допоможемо їх вирішити!

ТОВ «Системи Електрозахисту»
Адреса офісу: м. Київ, вул. Василя Верховинця, 10
Телефон: +38 (044) 332-65-79
Факс: +38 (044) 332-65-81
Мобільний: +38 (096) 171-25-95, (066) 501-69-77, (093) 161-47-57
E-mail: sez.net.ua@gmail.com

 Офіс/склад: м. Київ, вул. Василя Верховинця, 10
Вверх!Вверх!