ТОВ «Системи Електрозахисту» (київ електрик) виконує електромонтажні роботи житлових та виробничих об’єктів будь-якого рівня складності. Наша компанія допоможе Вам вирішити всі питання, пов’язані з електрикою, незалежно від того, замовляєте Ви електропостачання дачного будинку чи великого підприємства. У будь-якому випадку, ТОВ «Системи Електрозахисту» виконає електромонтаж якісно й професійно.

elektromontazhnye_raboty

Фахівці нашої компанії в ході реалізації проекту допомагають клієнтові сформувати детальне технічне завдання, вносять пропозиції щодо впровадження сучасних енергозберігаючих технологій та унікальних інженерних рішень, що дозволяє Замовнику досягти максимального результату.

На етапі реалізації всього проекту, електрики нашої компанії демонтують та виконають всі необхідні пусконалагоджувальні та супровідні роботи.
ТОВ «Системи Електрозахисту» виконує всі електромонтажні роботи тільки своїми силами, не залучаючи інші компанії. Тобто ми беремо всі зобов’язання щодо виконання електромонтажних робіт тільки на себе, що дозволяє значно прискорити їх проведення.

Замовивши електромонтажні роботи в компанії ТОВ «Системи Електрозахисту», Ви ніколи не відчуєте почуття безпорадності й незахищеності, що виникає при зникненні електроенергії. Електромонтажні роботи, виконані кваліфікованими фахівцями нашої компанії, дозволять зробити електропостачання таким, яким воно повинно бути – непомітним, у всіх сенсах цього слова!

Наші переваги:

  • Досвідчений колектив професіоналів, що дозволяє якісно виконати електромонтаж;
  • Чітке дотримання графіків;
  • Прозорі тарифи на послуги;
  • Мінімізація витрат, в тому числі і замовника;
  • Гарантія на виконані роботи – 10 років;
  • Після гарантійне обслуговування.
Остаточна вартість електромонтажних робіт визначається індивідуально до кожного конкретного об’єкта.
elektromontazhnye_raboty2

Електромонтажні роботи – це, як усім відомо комплекс різноманітних заходів (в більшості монтажних, а також проектних), які виробляються для того, щоб надалі забезпечити електроенергією кінцевого споживача. Електромонтажні роботи є одним з найважливіших етапів будь-якого ремонту, які виконуються з урахуванням, якщо не на весь термін експлуатації приватного будинку або промислового об’єкта, то в будь-якому разі дуже надовго. Якраз в цьому випадку стабільність поставки електричної енергії буде безпосередньо залежати від якості електромонтажних робіт. Також від представлених робіт буде залежати і надійність роботи різних побутових приладів починаючи від звичайного електрочайника та закінчуючи пральною машиною, а також комфорт і, як то кажуть, найголовніше – це, звичайно ж, Ваша безпека.
Базуючись на набутому нами досвідом проведення такого роду робіт, хотіли б представити Вам основні правила електромонтажу.
Два основних параметри, грунтуючись на яких, монтується електропроводка це:
1. Електробезпека;
2. Зручність в експлуатації.
Перш ніж переходити до якихось робіт потрібно мати чітке уявлення по передбачуваному розміщенню практично всіх електроприладів (по можливості найбільш потужних) для того щоб забезпечити гнучкість Вашої електромережі. Також до потужних приладів необхідно передбачити окремі посилені дроти.
Для приватних будинків хотілося б відзначити, що електромонтаж звичайних побутових розеток за правилами пожежної безпеки потрібно виробляти на висоті до 80 см. включно та бажано на кожні 6м2 житлової площі будинку.
Також хотілося б відзначити, досить часто не кваліфіковані співробітники виробляють електромонтаж в безпосередній близькості з трубопроводами і горючими речовинами – що категорично заборонено правилами безпеки. Представлений вид робіт дозволяється виконувати на відстані не менше 4 метрів.
Обов’язково потрібно робити заземлення електроприладів, яке робиться за допомогою болтів.
Рекомендацією з нашого боку є те, що електромонтаж електропроводки потрібно робити відразу ж по всій площі, будь то квартира, або ж промислове підприємство. Краще зробити резерв на майбутнє.
Сумарна потужність побутових приладів на одній лінії, не повинна перевищувати 3,5 кВт.
Ні в якому разі не намагайтеся відремонтувати електрощит самостійно.
Електромонтаж виконується відразу після перепланування до початку опоряджувальних робіт.
Організуйте заміну дротів в момент, коли вони тільки починають виходити з ладу.
Також на нашу думку по завершенню всіх видів електромонтажних робіт, повинна бути виконана контрольна перевірка якості. Ми робимо цю перевірку при безпосередній присутності замовника за допомогою сертифікованого спеціалізованого обладнання, яке визначає помилки при прокладанні електричних мереж, які могли виникнути в процесі проведених робіт. Якщо ж таких, так званих, слабких місць не виявлено – то електромонтажні роботи можна вважати успішно завершеними.
Тому, на нашу думку даний вид робіт повинні виконувати тільки спеціально навчанні і кваліфіковані фахівці, які безпосередньо володіють знаннями галузевих стандартів, а також правил, таких як:

  • ПУЕ – правил улаштування електроустановок;
  • ППБ – правил пожежної безпеки;
  • БНіП – будівельних норм і правил;
  • а також інших технічних інструкцій.

Наші співробітники допоможуть Вам скласти проект, який враховує всі Ваші побажання, а також відповідає всім нормам і стандартам в нашій країні. Ми гарантуємо Вам як безпечне так і якісне виконання всіх електромонтажних робіт. Також зі свого боку гарантуємо економічність і високу надійність при подальшій експлуатації вашої електричної мережі. Електромонтажні роботи – це дуже кропіткий, відповідальний, а також важкий процес. Тому, для того щоб уникнути будь-якого роду небезпеки, яка може виникнути під час проведення не якісного електромонтажу пропонуємо Вам використовувати послуги саме нашої компанії.

ТОВ «Системи Електрозахисту» запрошує до співпраці всіх, хто зацікавлений в надійних і безпечних електромережах. Як приватних замовників – власників квартир, котеджів, магазинів, виробничих приміщень, так і будівельників, які дбають про якість та своєчасну здачу об’єктів.

elektromontazhnye_raboty1

Вверх!Вверх!