В умовах глобальної економії та з переходом на альтернативну енергетику масово виріс попит вуличних світлодіодних світильників на сонячних батареях. Використовуючи специфіку даного напрямку, компанія «Системи Електрозахисту» вже виконала кілька комплексних проектів з висвітлення паркових зон та спортивних доріжок, працюючи за європейськими стандартами з урахуванням всіх норм (з прикладами готових рішень можна ознайомитися нижче). На наступному етапі розробляються проекти по впровадженню альтернативних комплексних рішень для вуличного освітлення на сонячних батареях, рекламних вивісок та бігбордів, транспортних зупинок і охоронних постів, а також мережевих сонячних електростанцій на відкритих сільськогосподарських територіях.

2


КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

Завантажити проект “Освітлення”- 16/8 Завантажити проект “Освітлення бігової доріжки” – 400 м. Завантажити проект “Освітлення траси 2 км.”-160/80
pdf (233 Кв)http://sez.net.ua/wp-content/uploads/2015/08/pdf.jpg pdf (233 Кв)http://sez.net.ua/wp-content/uploads/2015/08/pdf.jpg pdf (234 Кв)http://sez.net.ua/wp-content/uploads/2015/08/pdf.jpg
Завантажити проект “Освітлення рекламних щитів, бігбордів – 2х10Вт” Завантажити проект “Освітлення рекламних щитів, бігбордів – 4х10Вт”
pdf (218 Кв)http://sez.net.ua/wp-content/uploads/2015/08/pdf.jpg pdf (218 Кв)http://sez.net.ua/wp-content/uploads/2015/08/pdf.jpg

http://sez.net.ua/wp-content/uploads/2015/08/Proect_1.jpgПроект “Освітлення” – 16/8 http://sez.net.ua/wp-content/uploads/2015/08/proect_2.jpgПроект “Освітлення бігової доріжки” – 400 м. http://sez.net.ua/wp-content/uploads/2015/08/proect_3.jpgПроект “Освітлення траси 2 км.” – 160/80 http://sez.net.ua/wp-content/uploads/2015/08/bilbord.jpgПроект “Освітлення рекламних щитів, бігбордів”
(для подвір’я, вулиць, парків, авто майданчиків, територій супермаркетів тощо.) (для стадіонів, спортивних майданчиків, бігових доріжок, велотреків тощо.) (для автострад, міжміських трас тощо.)

Ми розробляємо і прораховуємо проект під кожного замовника індивідуально, під будь-який об’єкт: приватні будинки, комерційні будівлі, стадіони, спортивні треки, автономні охоронні пости, відкриті та танцювальні майданчики, пляжі, АЗС, сільське господарство і ферми, вулиці, міжміські траси тощо. При розробці замовленого проекту ми ретельно прораховуємо всіляки дрібниці, щоб виконання поставленого завдання було на високому технологічному рівні, враховуючи співвідношення ціни та якості. Крім розробки проектів ми є представниками провідних компаній-виробників світлодіодних ліхтарів та іншої продукції, що відноситься до альтернативної енергетики. Замовити проект або проконсультуватися можна за вказаними вище телефонами. Також будемо раді співпрацювати з компаніями і виробниками в цій галузі.

5

Вверх!Вверх!