Перше. Хочемо подякувати всім нашим партнерам, дилерам, посередникам. Осінній сезон виходить насиченим і успішним. Рівень продажів активного блискавкозахисту SCHIRTEC і ПЗІП SALTEK свідчить про пожвавлення економіки. Принаймні для тих, хто сам її оживляє. Ми цінуємо вашу активність і підприємливість. Спасибі за ваш професіоналізм і постійний прогрес.

Друге. Зміни в Главі 2.1. ПУЕ починають працювати. ПЗІП стають нормою. Компанії, які заздалегідь підготувалися, зараз опинилися у виграшній ситуації. Вони одні з небагатьох, хто компетентний у питаннях підбору і монтажу ПЗІП. Ці компанії мають всі шанси зайняти лідируючі позиції на ринку захистУ від перенапруг.

Третє. Ми продовжуємо проводити семінари по ПЗІП. У найближчі два тижні працюємо у Львові і Дніпропетровську. Ще кілька десятків людей дізнаються чим ПЗІП відрізняється від розрядника та до чого призведе експлуатація електроніки без ПЗІП.

Четверте. Ми змінюємо систему ціноутворення на продукцію SALTEK. З 1 грудня змінилися роздрібні ціни і виріс рівень дилерської знижки. Ми даємо можливість заробити більше для тих дилерів, які вже вийшли на стабільний рівень закупівель.

П’яте. Ми міняємо маркетингову політику. Найближчим часом у всіх регіонах будуть ексклюзивні представники нашої компанії, які й забезпечать збут продукції в своїх регіонах через суб-дилерів. Уже визначені компанії в західному регіоні України. У решті регіонів ведуться переговори з кандидатами.

Шосте. Ми підготували для Вас практичне керівництво по роботі з ПЗІП SALTEK (не використовуйте його для роботи з ПЗІП інших виробників). Вперше, в одній інструкції зібрано майже все, що потрібно знати про захист електрообладнання від струмів блискавок і комутаційних перенапруг. 40 сторінок рекомендацій, схем, прикладів і чітких інструкцій. Вперше все зібрано в одному документі. Впевнені, це керівництво стане вірним помічником в роботі.

pdf
Практичне керівництво в роботі з ПЗІПами
Вверх!Вверх!