Перш ніж потрапити на цю сторінку нашого сайту, ви напевно шукали в інтернеті інформацію за запитом «блискавкозахист Київ, заземлення Київ, Київська область тощо». Ми раді, що в результаті пошуків ви обрали саме нашу компанію, оскільки це одне з головних напрямків в нашій роботі. Наші фахівці регулярно проходять навчання по експлуатації обладнання, підвищують кваліфікацію, беруть участь в технічних семінарах з проектування та монтажу блискавкозахисту і заземлення, що підтверджується сертифікатами відомих компаній з постачання обладнання. Регіон виконання робіт та поставки матеріалів у нашій компанії: Київ, Київська область, а також вся територія України.

http://sez.net.ua/wp-content/uploads/2017/01/Сертифікат_ОБО_1.jpg

З нами працювати вигідно та зручно, тому що:

  • Наша компанія пропонує повний спектр послуг зі створення систем блискавкозахисту, заземлення як в Києві так і в інших регіонах України – від обстеження й складання проекту, підбору, доставки матеріалів і складових, до монтажу всієї системи захисту і введення її в експлуатацію.
  • Всі фахівці нашої компанії мають спеціальну освіту, володіють потрібними знаннями, вміннями для подібної роботи.
  • На нашому складі завжди є всі необхідні матеріали і компоненти системи блискавкозахисту та заземлення.
  • Ми використовуємо обладнання тільки надійних європейських виробників.
  • Ми пропонуємо найоптимальніші ціни на ринку подібних послуг.
  • Ми працюємо з фізичними та юридичними особами, за готівковим і безготівковим розрахунком.
  • Тільки у нас ви можете замовити установку й отримувати сервісне обслуговування системи «блискавкозахист і заземлення» на найвищому рівні.
  • Установка устаткування для блискавкозахисту, заземлення проводиться згідно діючих в Україні стандартів і технічних норм. Тому, звертаючись до наших фахівців, ви отримаєте якість, надійність, довговічність системи блискавкозахисту та безпеку вашого будинку.

Для чого потрібні системи блискавкозахисту та заземлення?

molniezashhita_i_zazemlenie

Одним з найнебезпечніших і непередбачених природних явищ є блискавка. Зустріч з нею несе тільки згубні наслідки: пожежа, пошкодження покрівлі, порушення несучих конструкцій будинку, ураження людей струмом, вихід з ладу техніки та електроніки, замикання в електромережі, руйнування всієї системи електропостачання будинку тощо.

Небезпечне перенапруження в електромережі будинку може виникати не тільки при безпосередньому контакті блискавки з об’єктом, але й при віддалених розрядах (до 2-х км.). Перебуваючи всередині незахищеного від блискавки будинку, мешканці можуть стати жертвами струму від дотику до звичайних металевих предметів і поверхонь. Щоб захистити себе, своїх близьких та майно, потрібно подбати про те, щоб блискавкозахист був на сторожі вашого будинку.

Різновиди систем захисту від блискавки.

Існують різні системи блискавкозахисту в Києві, які розраховані на різні типи загроз від попадання блискавки. Зовнішня система захисту запобігає безпосереднє влучення блискавки в будинок. Внутрішня система призначена для захисту електромережі будинку від аномальної перевантаження, викликаної розрядом блискавки, а також захисту людей і устаткування від ураження струмом всередині будівлі.

Зовнішній блискавкозахист складається з трьох основних елементів: блискавкоприймача, струмовідводу і контуру заземлення. Принцип дії захисної системи зводиться до того, що блискавкоприймач бере на себе розряд блискавки, струмовідвод відводить струм, що виникає (потужність такого розряду може коливатися від 1 до 200 тисяч ампер) до заземлювачів. Контур заземлення, заглиблений в ґрунт, забезпечує розтікання струму в землю.

molniezashchita

Зовнішній блискавкозахист може бути активним чи пасивним. У пасивної системі в якості блискавкоприймача застосовується звичайний металевий штир, натягнутий трос, або металева сітка, які можуть перебувати на найвищій точці будівлі.

В системі активного блискавкозахисту в Києві використовуються спеціальні пристрої (активні блискавкоприймачі), принцип дії яких заснований на виникненні ранньої емісії зустрічного стримера при наближенні грози. Активний блискавкоприймач має більший радіус дії, ніж пасивний, що дозволяє захищати від влучення блискавки не тільки будівлю, а й прилеглу територію.

Спеціальне обладнання для систем «блискавкозахист заземлення» може виготовлятися з оцинкованої або нержавіючої сталі, алюмінію та міді. Всі елементи захисної системи повинні бути надійно захищені від корозії, тому при їх виборі потрібно враховувати те, з якого матеріалу виготовлений кожен з них. Наприклад, мідні деталі не рекомендується поєднувати з оцинкованими або алюмінієвими. А ось високосортна сталь поєднується і з міддю, і з алюмінієм.

В основі внутрішнього блискавкозахисту застосовується принцип поступового зниження перенапруги в електромережі до безпечного рівня. Для цього вся електромережа будівлі умовно розділяється на зони, в яких встановлюються обмежувачі перенапруги. Це можуть бути високочастотні фільтри, газонаповнені розрядники або діодні елементи, кожен з яких має особливості використання, гідність й недоліки. Тому для їх застосування всередині будинку потрібно проводити професійні розрахунки та виміри.

Щоб запобігти виникненню небезпечних перепадів потенціалів, всі металеві конструкції в будинку, а також комунікації (газопровід, водопровід, електромережа, телекомунікації), повинні функціонувати між собою за допомогою шини вирівнювання, підключеної до пристрою заземлення.

zazem._465_h_330

Для чого потрібно заземлення?

Заземлення є невід’ємною частиною системи блискавкозахисту й забезпечує безпечне розтікання небезпечного струму в землю. Заземлюючий пристрій може являти собою як один електрод (провідник), так і цілу конструкцію зі сталі (2-3 вертикальних електрода по 2-3 метри завдовжки, що поєднані між собою горизонтальним електродом), яка вкопується в землю на певну глибину.

При влаштуванні заземлення існує безліч тонкощів та нюансів (якість матеріалу, довжина провідника, спосіб його укладання, питомого опору ґрунту в місці монтажу тощо), які впливають на кінцеву вартість робіт.

zazem._465_h_330

Зателефонуйте нам, якщо ви вирішили захистити свій будинок за допомогою систем блискавкозахисту та заземлення в Києві, Київській області або в інших регіонах України. Ми підберемо вам найкращий варіант з урахуванням особливостей об’єкта і ваших фінансових можливостей

molniezashhita_i_zazemlenie3

Вверх!Вверх!