Монтаж комп’ютерних мереж необхідний практично на всіх об’єктах, де розміщені комп’ютери.

Головне завдання локальної комп’ютерної мережі – забезпечення оперативного і безперешкодного доступу до робочої інформації.

При правильному монтажі комп’ютерних мереж перед вами відкриваються такі можливості:

  • організувати командну роботу співробітників, робочі місця яких знаходяться в різних кабінетах або корпусах;
  • отримати доступ до необхідної загальної інформації віддалено;
  • скоротити кількість одиниць периферійної техніки;
  • контролювати справовиробничі процеси;
  • регулювати рівень доступу співробітників до інформації.

Фахівці нашої компанії здійснюють монтаж локальних комп’ютерних мереж на підставі аналізу потреб замовника і створеного робочого проекту.

net1

Як побудувати внутрішню мережу компанії?

Ми пропонуємо Вам це реалізувати трьома можливими способами:

Структурована кабельна система, або ж скорочено (СКС), являє собою мережу, яка об’єднує між собою різні елементи складної мережі за допомогою кабелів (головним чином тут використовують «звиту пару»). Структурована кабельна система (СКС) має дуже зручний, з високим ступенем надійності, спосіб передачі інформації між локальними, а також телефонними мережами, різноманітними системами відеоспостереження та іншими елементами сучасного офісу.

Бездротова мережа (WI-FI) – це теж мережа, яка використовує різноманітне обладнання. Головна функція бездротової мережі – це безпосереднє забезпечення надшвидкої передачі великої кількості даних через високочастотний радіоканал. Представлена ​​технологія в порівнянні зі структурованою кабельною системою має свої переваги, це ціна та спрощена установка. Щоб дізнатися про деталі установки бездротової мережі (WI-FI) й отримати консультацію зв’яжіться з нашими фахівцями за телефонами, вказаними вище.

Також варто відзначити й змішану мережу, функція якої – об’єднати СКС з бездротовою мережею. У сучасних офісах і організаціях доцільно використовувати саме такий спосіб побудови локальної мережі, так як він створює відмінну мобільність практично для всіх учасників мережі, а також значною мірою економить Ваші кошти.

Монтаж комп’ютерних мереж, створення локальних мереж.

computernye_seti

Зараз ми вже не уявляємо своє життя без світового павутиння, тому локальна комп’ютерна мережа перестала бути просто потребою, це вже необхідність, оскільки будь-яка установа, компанія або звичайний офіс не можуть повноцінно працювати без локальної мережі. Головним завданням цих мереж є забезпечення швидкого доступу до інформації, яка може знадобиться співробітнику в будь-який час. Варто відзначити, що монтаж комп’ютерних мереж має здійснюватися виключно схематичним методом та здійснюватися кваліфікованими співробітниками спеціалізованої компанії.

Якщо монтаж комп’ютерних мереж проведений за правилами й схемами, то перед Вами відкриваються дуже приємні і різноманітні можливості:

1. Забезпечення командної роботи співробітників, навіть якщо вони знаходяться віддалено один від одного, наприклад, в різних кімнатах або будівлях.

2. Узгоджена безперебійна робота інтегрованих систем відеоспостереження та контролю доступу на об’єкт через структуровані кабельні системи (СКС) та мережі інтернет.

3. Віддалений доступ та використання загальної інформації без завантаження на персональні комп’ютери кожного робочого місця.

4. Спільна робота з різноманітним периферійним обладнанням. Ця функція передбачає виділення друкуючих й скануючих пристроїв на кілька робочих місць одночасно. У підсумку можна зазначити, що правильно проведений монтаж комп’ютерних мереж заощадить не тільки значні кошти на закупівлю, а також потокове обслуговування всього периферійного обладнання, а й Ваш особистий час.

5. Ведення діловодства, а також жорсткий контроль доступу до даних, які зберігаються на серверах вашої локальної мережі. Значно полегшиться облік всієї документації, так як специфіка роботи мережі передбачає виключення втрати документів. Будь-який документ можна швидко знайти за його власними атрибутами (номеру, назвою, датою створення, авторству тощо).

6. Організація єдиної політики безпеки в корпорації, на підприємстві або в звичайному офісі.

7. Використання спеціальних установок системи для створення різних рівнів доступу до даних компанії індивідуально для кожного співробітника. Ефективність такої системи контролюється безпосередньо системним адміністратором.

Варто звернути увагу, що при проектуванні будь-якого з існуючих типів локальних мереж, відразу ж необхідно визначитися з їх стандартами. Мережа повинна бути сумісна зі стандартами апаратної частини. Популярними на сьогоднішній час є стандарти Ethernet та Fast Ethernet, які сумісні практично з будь-яким обладнанням.

Фахівці ТОВ «Системи Електрозахисту» мають великий досвід у проектуванні та створенні окремих ЛОМ, а також локальних комп’ютерних мереж.

Все ще розмірковуєте про СКС? Телефонуйте за вищевказаними номерами і фахівці нашої компанії підготують проектну документацію, підберуть оптимальне обладнання, якісно та в терміни виконають роботи.

Якщо ви переїжджаєте з офісу в офіс, ми (без стресу й паніки для вас) акуратно демонтуємо вашу комп’ютерну мережу з усім обладнанням, змонтуємо на новому місці й кваліфіковано налаштуємо. Працюємо по готівковому та безготівковому розрахунку. Телефонуйте!

CKC

Вверх!Вверх!