Охоронно-пожежна сигналізація: тримаємо руку на пульсі

Головним завданням охоронно-пожежної сигналізації є своєчасне та оперативне адресне інформування про надзвичайну ситуацію – спалах на об’єкті або несанкціоноване проникнення осіб на його територію.

Фахівці ТОВ «Системи Електрозахисту» забезпечать створення системи охоронно-пожежної сигналізації, використовуючи для цього:

 • обладнання централізованого управління;
 • обладнання для отримання і обробки інформації з датчиків;
 • датчики охоронно-пожежної сигналізації.

Співробітники нашої компанії оперативно та якісно здійснять проектування й монтаж всіх необхідних систем безпеки на вашому об’єкті.

besp

Охоронно-пожежна сигналізація (ОПС) – це цілий комплекс систем охоронної та пожежної сигналізації. Саме ОПС дає нам можливість бути впевненими в цілковитій безпеці своїх будинків, квартир, офісів, виробничих або ж інших різних за призначенням й розміром приміщень/об’єктів. Головною функцією кожної охоронної системи є попередження несанкціонованого (не бажаного) доступу до власного приміщення.
Система пожежної сигналізації – це цілий комплекс/сукупність різних технічних прийомів й засобів, які безпосередньо призначені для виявлення пожежі, визначення вогнища загоряння, миттєвої обробки та негайної передачі даних до відповідних органів.
У наш час, як показує практика, найчастіше ці системи (охоронна й пожежна) використовують в комплексі. Це і є одна з найпоширеніших систем безпеки на сучасному ринку.

Один з безлічі варіантів роботи вище представленої ситуації – це, в разі тривожної ситуації, система ОПС зв’язується безпосередньо з пожежної бригадою або групою швидкого реагування. Існують й інші способи роботи системи. З огляду власного досвіду можемо привести в приклад такий варіант розвитку подій: в момент спрацювання сигналу тривоги, спрацьовує датчик, відповідальний за включення сирени, яка в свою чергу дає можливість відлякати зловмисника.

Інтеграція ОПС

firealarm

При інтегрованої ОПС, системи охоронної та пожежної сигналізації на рівні центрального обладнання об’єднують в комплекс, в єдину цілу систему. Фахівці проводять це для того, щоб спростити й полегшити як моніторинг, так і управління цими системами.

Управління може здійснюватися спільно для охоронної та пожежної сигналізації, але при цьому кожна система діє автономно, самостійно, не надаючи спільного впливу друг на друга.

Як показує досвід нашої компанії, при монтажі системи ОПС на великих об’єктах дана система успішно інтегрується з іншими різними системами безпеки, а також системами життєзабезпечення об’єкта, при цьому немає необхідності прокладати додаткові канали і мережі. Створюється це для того, щоб забезпечити об’єкту необхідний рівень безпеки, а також, створити можливість максимально швидкого реагування на сповіщення про пожежу/тривозі та забезпечити умови для швидкої ліквідації аварійної ситуації.

Ми рекомендуємо інтегрувати ОПС з такими системами як:

 • Система контролю та управління доступом;
 • Система управління ліфтами в будівлі;
 • Система кондиціювання та димовидалення;
 • Система пожежогасіння;
 • Система сповіщення.

Функції охоронно-пожежної системи залежать від складу, і ступеня інтеграції. Перелічимо основні завдання представленої системи:

 • Виявлення задимлення,
 • Виявлення джерела загоряння,
 • Виявлення проникнення в будівлю/приміщення.
 • Автоматичне сповіщення про пожежу/проникненні (миттєве включення датчиків оповіщення, системи мовного оповіщення, відсилання SMS тощо).
 • Виклик пожежної команди/групи швидкого реагування.
 • Включення світлової індикації шляхів евакуації/розблокування аварійних, а також пожежних виходів.
 • Автоматичний запуск системи пожежогасіння, а також спрацьовування вентиляції з видаленням диму та вимикання ліфтів.

Установка охоронно-пожежної сигналізації

Даний монтаж проводиться виключно за проектом, який повинен відповідати всім чинним нормам, а також визначати кількість та типи сповіщувачів, відстань між ними й місце їх розташування.
Наші фахівці нададуть Вам весь перелік систем охоронної сигналізації і допоможуть підібрати оптимальне рішення щодо захисту Вашого об’єкту.
Придбати обладнання з різноманітними ступенями захисту для проведення робіт з охоронно-пожежними системами Ви можете просто зателефонувавши за вказаними номерами.

OPS

Вверх!Вверх!