Організація бездротових мереж.

Бездротові комп’ютерні мережі – це одна з новітніх, швидко розвиваючих технологій, яка дозволяє створювати різноманітні обчислювальні мережі, що відповідають стандартам для звичайних провідних мереж (наприклад, Ethernet), але при цьому не використовують кабельну проводку. Як носій інформації в таких мережах виступають радіохвилі з НВЧ-діапазону.

Останнім часом дуже велике число користувачів інтернету в своєму повсякденному житті стали віддавати переваги саме бездротовій мережі. Цю подію ми можемо пояснити тим, що велика кількість проводів, а також стики між ними досить часто є причиною збою зв’язку, що в сучасному світі звичайно ж є неприйнятним.

При організації бездротової мережі не потрібно використовувати дроти. Нам не потрібно проводити кабель від точки «А» до точки «В», при цьому свердлити стіни, двері, вікна тощо. Зараз важко уявити компанію, підприємство або офіс, які б не використовували або не планували в майбутньому використовувати бездротові технології у своїй великій/малої локальної мережі. Бездротова мережа має свої незаперечні переваги, що дає підприємству можливість підвищити конкурентоспроможність бізнесу на ринку.

WiFi

Типи бездротових мереж

від технології бездротові мережі ми ділимо на три типи:

  • локальні обчислювальні мережі;
  • розширені локальні обчислювальні мережі;
  • мобільні мережі (переносні комп’ютери).
net

Основною відмінністю між цими різноманітними типами мереж є параметри передачі. Локальні і розширені локальні обчислювальні мережі використовують передавачі/приймачі організації, в якій безпосередньо функціонує сама мережа. Мобільні мережі для переносних комп’ютерів в якості середовища передачі сигналів використовують: AT & T; МCI; Sprint; місцеві телефонні компанії, а також їх загальнодоступні служби.

Установка бездротової мережі.

При монтажі бездротової мережі необхідно розподілити мережу таким чином, щоб з будь-якого куточка Вашого офісу/квартири/підприємства Ви змогли без проблем отримати якісний доступ до інтернету.

Для організації мережі Wi-Fi буде потрібно точка доступу, головним завданням якої є пересилання різних пакетів даних від одного пристрою до іншого. Але представлена ​​точка доступу, підходить тільки для з’єднання декількох пристроїв по «повітрю», як «серце» бездротової мережі використовується Wi-Fi-роутер, який містить точку прийому всередині й додатково вбудований перемикач (switch) для провідних пристроїв. За допомогою перемикача забезпечується не тільки надійне і якісне підключення таких пристроїв як МСД (мережеве сховище даних), настільного комп’ютера (ПК) і бездротових гаджетів, але й з’єднання всього Вашого Smart-обладнання з Інтернетом. У разі відсутності перемикача необхідно використовувати один з комп’ютерів в постійно включеним режимі.

Перед тим як приступати до організації бездротової мережі необхідно зробити повномасштабний аналіз всього комп’ютерного обладнання, яке буде підключено в єдину мережу, та за підсумками підібрати відповідний роутер з необхідною кількістю портів і бездротовим стандартом. Якщо для вас це завдання нездійсненне ми пропонуємо звернутися до наших фахівців, які в мінімальні терміни допоможуть вирішити Ваші завдання з організації бездротової мережі. Ми надаємо послуги з організації бездротової мережі WiFi в Києві та Київській області. При великих обсягах робіт виїжджаємо в регіони України. Також наша компанія займається обслуговуванням комп’ютерів та серверів. Залишити заявку на послугу або консультацію можна зателефонувавши за вказаними вище номерами.

net1

Вверх!Вверх!