Компанія «Системи Електрозахисту» пропонує Вам жити комфортно!!! Що для цього потрібно? Просто зателефонуйте та отримайте відповідь на своє питання. Далі справа за нами! Ми вміємо вирішувати проблеми, ми вміємо виправляти несправності, ми хочемо нести радість у Ваш дім! Сьогодні ми пропонуємо Вам зробити ще один крок на шляху до комфортного життя. І так:

СИСТЕМА СНІГОТАНЕННЯ!

sistema_antiobledeneniya

Немає ніякої таємниці в тому, яку небезпеку для людського життя несуть бурульки і снігові брили, що звисають з дахів. Часом ми помічаємо за собою як, гуляючи взимку по місту, ми раз у раз, піднімаємо голови вгору, передчуваючи небезпеку. Але й не тільки в небезпеці справа, снігові брили патологічно руйнують дахи будівель, обмерзлі жолоби в більшості випадків не витримують щільності і під тиском руйнуються. І що дивно, раніше ніхто не замислювався над тим, що з цим можна боротися.

Ми живемо в унікальний час можливостей і навіть така проблема як обмерзання не є вже проблемою. Яке рішення сьогодні пропонує нам ринок? Розглянемо всі можливі варіанти системи обігріву детально.

Кількість намерзання льоду на поверхнях залежить від конструкції площ, скупченні «паразитного» тепла, вихідного від будівель, теплотрас тощо, температури зовнішнього повітря, вологи, вітру та інших природних факторів.

Система сніготанення працює автоматизовано і здатна захищати конструкції від накопичення снігу і заморожування, зберігаючи при цьому відкриті майданчики, фасади, жолоби і водостоки від руйнування.

Застосування та монтаж. Нагрівальні кабелі в системі сніготанення встановлюються:

 • на ґрунті – сходи, плиткові доріжки, тротуари, мости та ін. – в місцях, де потрібно убезпечити пішоходів і транспортні засоби.
 • на покрівлях, будь-якої конструкції, від замерзання талих вод в водостічних трубах.
 • всередині конструкцій – в системі захисту обмерзання труб, при трасуванні, захисту фундаменту холодильних камер від обмерзання.

При обігріві сходів нагрівальний кабель укладається горизонтально поверхні.
При обігріві зовнішніх майданчиків (тротуарів, розвантажувальних майданчиків тощо) використовують різні способи укладання кабелю: в коліях або по всьому периметру площі, при цьому використовують кабелі з погонною потужністю від 28 Вт/м. В процесі укладання кабелю застосовується монтажна стрічка, а на сітці використовують кріплення з хомутів.

Монтується нагрівальний кабель на рівній підготовленій основі. Для теплоізоляції використовують матеріали з механічною міцністю.
При бетонному укладанні нагрівальний кабель заливається стяжкою, товщиною в 50 мм.
При укладанні кабелю під плитку призначену для тротуарів, кабель засипається тонким шаром піску.
Управління системою здійснюється при взаємодії датчиків температури і вологості, за допомогою якої ведеться облік ситуації, що виникла і автоматично включається підігрів поверхні в необхідний часовий проміжок.

ТОВ «Системи Електрозахисту» співпрацює з компанією DEVI, яка є лідером ринку, і за 72 роки своєї роботи напрацювала безцінний досвід і високу якість продукції з гарантією на 20 років, пропонує унікальну інтелектуальну систему сніготанення для широкого спектра підігріву. Складається вона з нагрівального кабелю Deviflex або Devi-iceguard, спеціальних електронних терморегуляторів Devireg та монтажного приладдя. Цей процес завжди буде поєднувати простоту і надійність. Така гнучка система сумісна з будь-яким матеріалом поверхні. Терморегулятори з високочутливими датчиками вологості споживають мінімум електроенергії, що в сукупності з вартістю монтажу і обслуговуванням всієї системи в цілому робить її доступною. Сама система виконує ще й профілактичну функцію, усуваючи необхідність згрібати сніг лопатами і посипати поверхні піском або сіллю.

Системи сніготанення DEVI знайшли своє застосування в будівництві спортивних майданчиків і футбольних полей, де є необхідність підтримки певної температури для газонної трави в зимовий час. Такі системи забезпечать захист і допоможуть запобігти руйнації і деформацію водостоків і жолобів, очистять покрівлю від криги і легко впораються із засніженими сходами, пандусами, тротуарами, під’їзними шляхами.

Переваги системи сніготанення DEVI:

 • повна автоматизація;
 • мінімальні енерговитрати;
 • технологія саморегулювання;
 • не вимагає залучення людських ресурсів;
 • гарантія 20 років.

Перевага системи сніготанення DEVI в збереженні й забезпеченні конструкції об’єкта. Встановивши таку систему, ви збережете будівлю в цілісності, уникнете псування майна, сходу снігу і бурульок, не будете витрачати час і кошти на наймані бригади для чищення покрівлі будівлі.

Придбати всі необхідні матеріали для системи сніготанення або замовити послугу монтажу можна просто, зателефонувавши за номером:

 • (044) 332-65-79
 • (096) 171-25-95
 • (093) 161-47-57
 • (066) 501-69-77

http://sez.net.ua/wp-content/uploads/2015/09/snow-melting-system.jpg

Вверх!Вверх!