Якщо, Ви втомилися мерзнути і хочете вирішити проблему холодних підлог, співробітники ТОВ «Системи Електрозахисту» допоможуть Вам визначитися із замовленням, прорахувати необхідні матеріали, надати якісні послуги з монтажу, й залишатися почесним клієнтом в базі клієнтів нашої компанії.

tepliy_pol

Історія теплої підлоги.

Розкопки археологів та стародавні письмена показують нам, що ще в Давньому Римі були спроби створити систему обігріву підлог. На початку цього шляху теплі підлоги були доступні лише привілейованому прошарку суспільства, але в подальшому стали застосовуватися і в громадських місцях, таких, наприклад, як лазня. Цю систему обігріву підлоги не можна порівняти з сучасними теплими підлогами, але для того часу це був повний прогрес. Наприклад, в Римських лазнях така система була у вигляді спец. печей та підпільних каналів. Так само система опалення підлог застосовувалася в Пів. Кореї, та носила назву «ондоль», тобто – «теплі порожнини», і дійсно, вони мали вигляд горизонтальних димових порожнин для гарячого повітря, прокладених під підлогою, які дозволяли зберегти тепло. Традиційно будинки середнього класу і в даний час використовують таку систему обігріву, коли як сучасні перейшли на вдосконалену систему. Але треба відзначити, що практично всі будинки в Південній Кореї забезпечені системою обігріву підлог.

Сучасна тепла підлога. Якою вона буває?

На сьогоднішній день найпопулярнішим видом теплої підлоги є електричний, який ділиться на три типи:

  • кабельний;
  • плівковий;
  • стрижневий.

На відміну від радіаторного опалення перевага електричних підлог полягає в тому, що вони рівномірно розподіляють температуру по висоті і периметру приміщення.
Рідинні електричні теплі підлоги. Остання розробка на ринку теплої підлоги. Виглядають як водяні труби з нагріваючим кабелем всередині. Монтуються безпосередньо в стяжку. Виключаючи натуральне покриття, застосовуються практично під всі підлогові покриття: плитка, ламінат, лінолеум, пвх-плитка. Такий вид теплої підлоги є найнадійнішим (оскільки не перегорає, тому що захищений не замерзаючої рідиною), а в порівнянні з кабельною підлогою, відрізняється мінімальними енерговитратами.
Електричні кабельні теплі підлоги виробляють у вигляді нагрівальних секцій, матів і кабелю на котушці. Відмінність між видами полягає в методиці монтажу. Електрика подається через терморегулятор, що підключений до нагрівального кабелю. Нагрівальні секції рекомендується монтувати в цементно-піщану стяжку, а мати – в шар клею для плитки на стяжку. У нагрівальних секціях та нагрівальних матах використовується одно-жильний або двожильний кабель.
Електрична плівкова тепла підлога застосовується знедавна, але встигла себе зарекомендувати з найкращого позиції. Нагрівальним елементом тут є спеціальна плівка. Використовують два типи плівкової підлоги: вуглецевий – швидкий і легкий спосіб установки (використовують як основне, так і додаткове опалення для всіх типів приміщення і відкритих площ) та біметалічний – багатошарова тонка плівка з поліуретану зі сплавами алюмінію і міді. В ідеалі підходить під декоративну підлогу і ніяк не під плитку. Основними країнами-виробниками є Пів. Корея та Нідерланди.
Як правило, системи електричної теплої підлоги укладаються під мармур, граніт, базальт, керамограніт, під кахельною плиткою, і підходять для таких житлових приміщень як кухні, санвузли, коридори, балкони, лоджії тощо.

Про теплі підлоги «DEVI»

tepliy_pol1

Наша компанія, на вигідних умовах для клієнтів, співпрацює з компанією «DEVI» і гарантує якість їх продукції. DEVI – данська компанія по розробці і виробництву кабельних систем, працює і розвивається в цьому напрямку з 1942 року. Лідер ринку. Має заводи в Данії, дочірні компанії в Швеції, Норвегії, Німеччині і понад 29 представництв по всьому світу. Товари користуються успіхом в 66 країнах світу. З 2000 року стрімко розвиває концепцію «інтелектуальне опалення», а з 2003 року увійшла до складу концерну Данфосс.
Компанія постійно розробляє і модернізує обладнання для виробництва. Автоматизована лінія з виробництва нагрівальних матів і друкованих плат для терморегуляторів. Удосконалюється виробництво і нагрівального кабелю DEVIflex. Наприклад, кабель DEVIflex DTIP замінили на більш гнучку «Т» серію, а DEVIflex DTCE 20 на більш безпечний і термостійкий DEVIsafe 20T серію.
Продукція пройшла сертифікацію і контролюється за європейським стандартом IEC 60800: 2009. З 2013 року компанія збільшила гарантію на якість теплої підлоги DEVIwarrantyTM до 20 років.
Також DEVI пропонує широкий спектр від бюджетних до самих інтелектуальних моделей. У компанії існує сервісна служба практично в кожному регіоні.
З DEVI завжди тепло і затишно. Це заслужений, спеціалізований і найнадійніший виробник, який завжди думає про ваш комфорт.

Придбати теплу підлогу можна просто зателефонувавши за номером:

  • (044) 332-65-79
  • (096) 171-25-95
  • (093) 161-47-57
  • (066) 501-69-77

tepluy_pol

Вверх!Вверх!