З’явились нові версії ПЗ х.2.0 для GSM-сигнализацій:

видалений контроль доступуОКО-ПРО видалений контроль доступуДОМ-3 видалений контроль доступуOKO-U2

1) Додана можливість роздільно призначати «Групи» кнопок брелока для постановки в охорону («закритий замок»), для зняття з охорони («відкритий замок»), для часткової постановки на охорону («будиночок»). Встановлюється «Конфігуратором».

2) Додана можливість призначати окремий таемний код тільки для постановки / зняття охорони через смс-команду та клавіатуру «ОКО-КВ». Встановлюється «Конфігуратором» (за замовчуванням 4321)

3) Додана можливість призначати окремий таемний код тільки для зняття охорони «під примусом» через смс-команду і клавіатуру «ОКО-КВ». Встановлюється «Конфігуратором» (за замовчуванням 1111).

4) Додано DTMF-команду «* 0» для зняття охорони «під примусом».

5) Додана можливість роздільно активувати контроль дротових входів і бездротових герконів в момент постановки на охорону. Встановлюється «Конфігуратором».

6) Додана можливість активації блокування постановки на охорону в разі виявлення порушених дротових входів або бездротових герконів в момент спроби стати на захист. Відбувається потрійний сигнал Сирени. Встановлюється «Конфігуратором».

7) Додана можливість призначати два IP-адреси / порту з метою організації «резервування» каналу доставки даних на сервер. Встановлюється «Конфігуратором». Додані протоколи передачі даних на сервер: ТСР / IP ОКО, TCP / IP SurGard (тестується на програмі Uniport).

Тільки в OKO-U2:

8) Додана можливість через мобільний телефон записувати у пам’ять приладу призначені для користувача тривожні голосові повідомлення тривалістю по 3 секунди, які відтворюються при тривозі по входах-1…-4, радіодатчиків-1…-16

Вверх!Вверх!