Зима добігає кінця, ми готуємося до нового сезону і, як зазвичай, для Вас є кілька хороших новин.

Перше. Ми продовжуємо формувати мережу ексклюзивних представників Schirtec і Saltek в регіонах України. На даний момент вже є представник в Рівненській і Волинській обл.
Найближчим часом партнери з’являться в Харківській, Дніпропетровській і Одеській областях. Сподіваємося, всі отримають від цього вигоду. Schirtec і Saltek будуть краще представлені в регіонах, а дилери зможуть закуповувати продукцію зі складу в своєму місті.

Друге. Ми продовжуємо проводити семінари по підбору і монтажу ПЗІП згідно з прийнятими стандартами в Україні. Вже в цьому місяці у нас заплановані семінари в Харкові (12 лютого) і Рівне (24 лютого). Бажаючим відвідати семінар прохання відправити на нашу пошту заявку на реєстрацію. Будемо раді Вас бачити! Продажі ПЗІП ростуть і з ними потрібно вміти працювати.

Третє. Ми розширили асортимент продукції. Тепер у нас є якісне заземлення за низькою ціною від українського виробника. Підтримуємо склад в Києві.

Четверте. Ми підготували для Вас буклет, в якому структурована вся основна інформація щодо імпульсного перенапруження й ПЗІП. ПЗІП – досить новий, складний пристрій, при цьому, дуже корисний. Тому ми намагалися викласти матеріал досить просто, зрозуміло та легко. Користуйтеся, на здоров’я!

pdfПристрої захисту від імпульсних перенапруг

І наостанок, ось таку картину з бурштину нам подарував наш партнер з Рівного компанія ТОВ «Арктур». Дуже приємно!

shirtek-novosti_2

Вверх!Вверх!