podsvetka_lestnici

Підсвічування сходів в будинку дозволяє спокійно орієнтуватися в просторі і для цього немає потреби включати перемикачі світла. За допомогою датчика руху підсвічування автоматично включається при наближенні людини і загасає щойно він віддалився від нього, залишаючи м’яке послаблене світло на першій та останній сходинках. Розумне підсвічування більш ніж корисне, коли ваші руки зайняті і немає можливості включити перемикач світла, тим самим зберігаючи тишу і спокій вже відпочиваючих рідних, тому що через звук вимикачів в тиші часто прокидаються маленькі діти. За допомогою датчика освітленості підсвічування сходів автоматично вмикається в вечірній час доби і вимикається на світанку.
Також треба відзначити економність споживання електроенергії сходів з підсвічуванням, тому як в якості джерела світла використовуються світлодіодні стрічки, а вони як відомо, в 20 разів економніші за звичайну лампу розжарювання. Та оскільки світлодіодна стрічка встановлюється в силіконовій оболонці, намокання і потрапляння всередину вологи повністю виключено, тому можна сміливо застосовувати вологі прибирання.
За таким методом можна висвітлити перила, робочу зону в кухні, будь-яке інше приміщення, а також використовувати як зовнішнє освітлення, наприклад вікон або вітрин.

Вверх!Вверх!