Що таке розумний будинок?

umnyj_dom1

З початком еволюції людина постійно думає про своє житло. Ще з моменту первісності, коли дикі племена почали споруджувати своє перше житло, чоловікам доводилося стикатися з питаннями безпеки, оскільки дикі орди варварів час від часу здійснювали набіги на їхні споруди, грабуючи й крадучи жінок. Жінки, в свою чергу, думали про те, як перетворити житло, щоб чоловікові було комфортно, вже тоді з’явилися перші шторки на вікнах та шкури тварин на підлозі. Сьогодні важко навіть уявити той дикий час без благ цивілізації. Наші сучасні будинки переповнені різноманітною технікою, все зроблено для того, щоб людина не відволікався на побутові проблеми й суєту. Бажаючи зробити життя комфортнішим і безпечнішим, ми встановлюємо систему відеоспостереження, сигналізацію, детектори диму, теплі підлоги, автоматичні жалюзі й освітлення та інше, не замислюючись, що все це є елементами розумного будинку. Так чому ж не зібрати все те, чим ми користуємося в єдину інтелектуальну систему?

Історія виникнення розумного будинку йде в минуле століття, коли американці вже навчилися жити в комфорті, використовуючи всіляку техніку. Виникло питання автоматизації. Спочатку основа ідеї полягала в тому, як одночасно передати різні види інформації за допомогою єдиного кабелю. До кінця 20 століття з величезними доробками через стрімкий розвиток технологій було вирішено розробляти ідею управління системами й датчиками через електричну проводку будинку.
Сьогодні система використовується і на нашому материку, зокрема за статистикою замовлень системи Розумний будинок Київ і область лідирують та набирають обертів. Встановивши таку систему в своєму будинку або квартирі, ви ніколи не пошкодуєте про витрачені кошти, тому що розумний будинок – це не тільки комфорт та безпека, а й «розумне» використання енергоресурсів. Розумний будинок контролює й управляє електроприладами, системами клімату, водопостачання, освітлення, безпеки, електроенергії, вентиляції, сигналізації, відеоспостереження, мультирум та багато-багато іншого, роблячи проживання в ньому суперкомфортним й безпечним.
Розумний будинок – це автоматизована інтелектуальна система управління інженерними системами, які працюють безперебійно за рахунок обміну даними поміж собою.

І якщо, ви втомилися від того, що забуваєте вимикати електричні побутові прилади, водопровідні крани, а ще постійно зникає кудись дистанційний пульт? Розумний будинок все зробить за вас: він знає ваші звички, тому легко вгадає ваші бажання і зробить все так, щоб вас оточували комфорт та затишок.

Розглянемо один день з системою Розумний будинок.

umnyj_dom4-2

Для того, щоб ваше ранкове пробудження було комфортним, Розумний будинок, як рання господиня, прокидається заздалегідь, щоб після довгої ночі, коли в цілях економії була знижена температура, перевести всі системи у відповідний режим. Включає для вас улюблену музику, розсовує тихенько штори, і поки ви приймаєте ранкові процедури, готує ароматну каву.
Як тільки ви залишаєте будинок, автоматично відключаться побутова техніка, освітлення, закриються на замок двері, включиться сигналізація, відеоспостереження, система охорони периметра, а також кліматичні системи переведуться в енергозберігаючий режим.

І що дуже важливо, під час вашої відсутності йде стеження за безпекою житла за допомогою маси різних датчиків. Якщо раптом витік газу або води, спрацює датчик, який відповідає за певну ділянку приміщення, відразу ж труба буде перекрита, а вам на телефон надійде дзвінок або прийде смс – повідомлення. Таким чином, Розумна система за допомогою комп’ютера, сенсорної панелі та мобільного телефону дозволить вам, перебуваючи практично в будь-якій точці земної кулі, з легкістю управляти численними побутовими приладами, кліматичними системами, отримувати відеоінформацію в режимі реального часу про те, що відбувається в будинку і навколо нього.

Повертаючись, розумний будинок, як привітна господиня і любляча дружина, зустріне вас у дворі яскравою ілюмінацією світла, включить м’яке підсвічування у вітальні, розслаблюючу музику. Присівши в крісло відпочити, вам досить натиснути кнопку на сенсорній панелі або попросити про це вашу «господиню» і світло стане приглушеним, шторки закриються, включиться телевізор.
З приходом міцного сну, система вимкне світло у всьому будинку, відключить зайві електричні розетки, переведе теплу підлогу і систему клімат – контролю в економічний режим, закриє двері й поставить на охорону периметр вашого будинку.

Скільки коштує система Розумний будинок?

Система Розумний будинок – унікальне створення, це найкраще, що придумало людство, і якщо у вас ще немає Розумного будинку, то компанія «Системи Електрозахисту», яка є партнером «MimiSmart», пропонує скористатися професійними послугами в створенні такої корисної системи. З широкого спектра можливостей інтелектуальної системи ви можете використовувати тільки ті функції, які потрібні вам. Тому, як тільки наші фахівці побачать об’єкт і врахують всі побажання клієнта, ми розробимо систему управління будинком індивідуально для вас, після чого можна позначити вартість системи, оскільки все індивідуально для кожного клієнта. Телефонуйте і ми подбаємо про Ваш комфорт !!!!!!

umnyj_dom

Вверх!Вверх!