Управління освітленням

ypravlenie_osvescheniem_4

Напевно всі погодяться з тим, що сучасна людина не може жити в будинку не використовуючи освітлення. А в новітніх будинках і квартирах приладів для освітлення – маса. І, безумовно, природне людське бажання – керувати цим королівством світла. Для цього і створена система управління освітленням, яка дозволяє легко керувати освітлювальними приладами в будинку. Що б краще пізнати й оцінити всі його переваги, пропонуємо вам “провести” трохи часу в розумному будинку, який керує своїми здібностями.
Звичайний спосіб освітити будинок за допомогою простих вимикачів – це вже вчорашній день. Він був практичний для приміщень до двох джерел світла. У нинішньому приміщенні може бути присутнім до 12 варіантів світлового обладнання. З огляду на сучасні технології, це може бути верхнє світло, підсвічування підлоги, RGB підсвічування інтер’єру, світло в шафах-купе тощо. Для управління такою кількістю освітлювальних електроприладів знадобилося б безліч вимикачів.

В системі Розумний будинок питання такої кількості вмикачів / вимикачів вирішили за рахунок методу їх гнучкою прив’язки. Таким чином, можна створити управління освітленням методом програмування кожного вимикача, щоб з його допомогою управляти будь-якою групою приладів. Для цього в кожну групу прописується окремий світловий сценарій.
Кількість схем роботи світлового потоку може бути безліч. Це світлові сценарії для читання, для зручності прибирання в будинку, а також для роботи на ПК тощо.

ypravlenie_osvescheniem_3

Часто виникає потреба синхронно вимкнути кілька джерел світла, тоді Розумний будинок вимкне всі джерела світла в кімнаті, крім чергового освітлення, закриє штори.
Для здійснення світлових схем використовується автоматизація освітлення. На цей випадок застосовують серію датчиків: руху, освітленості, положення двері тощо

Коли людина заходить в приміщення – світло загоряється, при виході гасне. Реагуючи на рух в приміщенні, будинок разом з цим визначає існування природного світла, тому в міру настання сутінків, Розумний будинок буде раціонально управляти освітлювальними приладами, збільшуючи їх потужність. Якщо в кімнаті досить денного світла, то автоматичне освітлення включатися не буде.

За цією ж схемою освітлювальні прилади будуть реагувати на час доби, наприклад, якщо Ви встали вночі, щоб випити води, Розумний будинок негайно вімкне нічники такої яскравості, щоб, не завдавати незручність очам, було комфортно бачити предмети. За допомогою єдиної панелі управління або пульта можна управляти всім освітленням будинку та присадибної території.

Наша компанія виконує установку Розумний будинок Київ протягом 10 років, ми розробляємо комплексні рішення для кожного клієнта індивідуально, консультацію по матеріалам та роботам можна отримати за вищевказаними телефонами. Гарантія якості та надійність – головний акцент нашої компанії! Чекаємо ваших замовлень!

ypravlenie_osvescheniem

Вверх!Вверх!