Не втрачайте час, замовляйте відеоспостереження вже зараз!

ВАРТІСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ від 1200 ГРН.

Що ми пропонуємо:

  • відеоспостереження в квартиру та будинки;
  • відеоспостереження в офіс, склад тощо;
  • відеоспостереження для магазинів, супермаркетів;
  • відеоспостереження на відкритих майданчиках, стадіонах, заправках, автомобільних стоянках тощо.
Як підібрати потрібну систему відеоспостереження?

1. Визначитеся який вид відеокамери вам підходить: аналогова, HD-CVI або IP-камера.

замовити систему відеоспостереження

2. Приблизно так показуватиме обрана вами відеокамера:

Якщо вам важко у виборі, ми допоможемо вам в цьому питанні: Проконсультуємо, приїдемо на об’єкт для зняття завдання, прорахуємо всю систему, в обумовлені терміни встановимо і, в разі потреби, візьмемо систему на обслуговування. Для цього зателефонуйте нам за зручним номером і ми приймемо Вашу заявку.

Чому варто замовити у нас:

ВАРТІСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ від 1200 ГРН.

Ми використовуємо обладнання високої якості відомих брендів:

http://sez.net.ua/wp-content/uploads/logo_Mobotix.jpg http://sez.net.ua/wp-content/uploads/2017/05/AXIS.jpg http://sez.net.ua/wp-content/uploads/2017/05/ACTi.jpg http://sez.net.ua/wp-content/uploads/2017/05/AXXON.jpg
http://sez.net.ua/wp-content/uploads/2017/05/Koukaam.jpg http://sez.net.ua/wp-content/uploads/2017/05/VIVOTEK.jpg http://sez.net.ua/wp-content/uploads/2017/05/dahua.jpg http://sez.net.ua/wp-content/uploads/2017/05/HIKVISION.jpg

Інтелектуальні системи відеоспостереження – надійний контроль та безпека

videonadludenie

З кожним новим днем ​​людство отримує більш досконалі, більш ефективні технології. Технологічні інновації в усіх сферах життя людей вимагають підвищеного контролю ситуації і забезпечення безпеки людей.

Ще пару десятиліть тому монтаж систем відеоспостереження застосовувався тільки на стратегічно важливих об’єктах, що вимагають підвищеного рівня контролю та безпеки. Сьогодні такі системи застосовуються практично повсюдно – в торгових центрах і супермаркетах, в офісах і на підприємствах, на автостоянках і в нічних клубах, в навчальних закладах та музеях. Тепер відеоспостереження здійснюється всюди, де відпочивають, розважаються, працюють і живуть люди.

Монтаж відеоспостереження – це складний комплекс робіт по встановленню спеціального обладнання, яке призначене для забезпечення відеоконтролю на об’єктах.

Відеоспостереження: монтаж, ціна та її формування

Якщо Вас цікавлять монтаж системи відеоспостереження, ціни, обсяги робіт тощо, то вартість таких робіт залежить від багатьох факторів, в тому числі й від відстані між точкою спостереження та камерою, особливостей об’єкта, а також від того, якої складності та якості буде підібрано обладнання.

Будь-яка система відеоспостереження складається з трьох основних елементів – камери відеоспостереження, монітора, пристрою обробки і запису відеосигналу (відеореєстратора).

Залежно від того, якого виду камери необхідно встановити – вуличні або для внутрішнього спостереження, аналогові або IP відеокамери, які додаткові види робіт потрібно будить зробити, буде формуватися ціна. Технічно система відеоспостереження, монтаж і його налаштування на різних об’єктах буде відрізнятися і за складністю, і за термінами виконання, і за ціною.

Всі камери відеоспостереження поділяються на кольорові та чорно-білі. Більшість кольорових камер дають якісне зображення тільки в умовах гарного освітлення. Для цілодобового використання систем відеоспостереження краще вибирати кольорові камери з функцією «день-ніч», які навіть в умовах низької освітленості будуть давати якісне кольорове зображення.

Чорно-білі вуличні камери дають якісне зображення навіть в тому випадку, якщо на об’єкті немає ніяких (навіть фонових) джерел світла. Чорно-білі камери використовуються з ІК-підсвічуванням, яке не ​​помітне людському оку, яке добре помітно камерам відеоспостереження.

При виборі зовнішньої камери відеоспостереження, монтаж проводиться за правилом розраховання віддалі від точки спостереження (записи) до камери. Чорно-білий відеосигнал передається по якісному коаксіальному кабелю на відстань до 500 м, кольоровий – до 300 м без спеціального підсилювача відеосигналу.

Камери для внутрішнього спостереження відрізняються різноманітністю дизайну, форми та якістю зображення. Найлаконічніший і акуратний дизайн мають невеликі камери у вигляді напівсфери.

Сучасні використовують IP відеокамери (їх ще називають веб-камерами), які роблять всю наглядову систему більш гнучкою і максимально ефективною. З кожним роком IP відеоспостереження стає більш потрібним завдяки якісному зображенню, високому ступеню надійності та стійкості до перешкод.

Системи Відеоспостереження
Установка IP Камер
videonadludenie1

При установці IP відеоспостереження потрібно враховувати головну його відмінність від аналогових систем відеоспостереження – передача IP відеосигналу відбувається за допомогою передових технологій ethernet або wifi. Монтаж IP відеоспостереження вимагає наявність IP адреси і використання інтернет-протоколів для передачі даних. Цей процес відбувається без проблем у великих містах і обласних центрах. Інакше йдуть справи з підключенням та налаштуванням IP відеокамер на заміських об’єктах, де дуже часто виникають проблеми зі стабільним підключенням до високошвидкісного інтернету.

IP відеоспостереження може застосовуватися як для внутрішнього, так і для вуличного спостереження. Правильне налаштування IP відеокамери дозволяє переглянути отримані зображення з будь-якого комп’ютера через інтернет, навіть перебуваючи за багато кілометрів від об’єкта спостереження.
Вуличні IP пристрої відеоспостереження стійкі до поганих погодних умов, а також мають дистанційне керування.

Від рівня дозволу IP відеокамери залежить розмір і якість зображення. Крім цього, IP відеокамери відрізняються за рівнем світлочутливості. Високочутливі камери працюють швидко, чітко і дають дуже якісне зображення навіть при швидкому русі об’єктів в полі спостереження.

Установка IP відеоспостереження вимагає спеціальних знань та умінь, якими володіють наші фахівці. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте відмінну систему відеоспостереження за хорошою ціною і в найкоротші терміни.

Система IP відеоспостереження дозволяє при необхідності в будь-який момент підключити додаткову кількість IP відеокамер (якщо пропускна здатність мережі дозволяє).

IP відеокамери бувають трьох видів: купольні, циліндричні, кубічні. Купольні камери використовуються для внутрішнього спостереження, можуть працювати при будь-якому освітленні (природному, штучному або комбінованому). Циліндрична і кубічна камери зазвичай використовуються для вуличного спостереження, мають ІК підсвічування і датчик руху.

Відеоспостереження: вартість робіт
AXIS

Вартість залежить від якості й кількості вибраного обладнання, а також складності встановлення. У будь-якому випадку, перед початком монтажних робіт наші клієнти мають повну ясність по вартості обладнання та його монтажу. Наші кваліфіковані монтажники підключать та налаштують відеокамери, IP відеокамери та все інше супутнє обладнання швидко, надійно, гарантуючи якість своїх робіт.

Займаючись пошуком компанії за запитом «відеоспостереження монтаж установка» ви потрапили до фахівців, які допоможуть підібрати надійне обладнання і за оптимальними цінами якісно виконають роботи по установці різних систем відеоспостереження з гарантією!

Вверх!Вверх!