Контроль доступу: ворога потрібно знати в обличчя

Системи контролю й управління доступом призначені для забезпечення безпеки об’єкта шляхом обмеження кількості осіб, які мають право відвідування території.

Крім того, контроль доступу необхідний для обліку робочого часу, ведення бази відвідувачів та суміщення архівів подій (при інтеграції з системою відеоспостереження та/ або пожежною сигналізацією).

Система контролю доступу складається з:

  • перегороджуючих пристроїв з контролером та зчитувачем інформації;
  • ідентифікаторів (картка, брелок та інші пристосування, що дають право доступу до об’єкту);
  • конверторів середовища (підключення пристроїв між собою і до комп’ютера);
  • допоміжного обладнання (проводка, блоки живлення тощо).

kontrol_dostupa

Наші фахівці можуть розробити для вашого об’єкта систему контролю доступу будь-якої складності.

Організувати контроль, а також управління доступом в приміщення або в офісі – завдання, яке ми з радістю допоможемо Вам вирішити, використовуючи при цьому тільки сучасне якісне обладнання.
Отже:
Системи контролю і управління доступом СКУД – припускає в своєму розпорядженні сукупність різних програмно-технічних засобів, також у ній передбачені організаційні заходи на об’єкті, які призначені для забезпечення санкціонованого проходу на охоронні зони, об’єкти, житлові будинки й офіси. ТОВ «Системи Електрозахисту» пропонує Вам отримати можливість побудови гнучких, якісних і, найголовніше, надійних систем контролю й управління доступом (СКД, СКУД).
Як всім відомо, на сьогоднішній день контроль доступу – це дуже важлива складова, яка в комплексі з усією системою забезпечує безпеку підприємства.
Новітні СКД здатні забезпечити високий рівень безпеки Вашої компанії як на об’єктах з великою кількістю робочих, для яких потрібно забезпечити тисячі точок доступу й десятки тисяч користувачів, так і для невеликих офісів з десятком штатних співробітників. Варто зазначити, що саме на основі сучасних СКД дуже часто будують ІСБ – інтегровані системи безпеки, на основі яких структурують і об’єднують охоронну та пожежну сигналізацію, різні засоби відеоспостереження, додаткові спеціальні пристрої.

Які на сучасному ринку є вище представлені системи? Дамо їм коротку характеристику. Контроль доступу СКД / СКУД – класифікація систем:

1. Спосіб управління пристроями: двері, інфрачервоні бар’єри, турнікети, тамбур – шлюзи тощо, їх можна поділити наступним чином:

  • Автономні, тобто локальні СКД, за допомогою яких керують одним або декількома пристроями, але при цьому не передають інформацію в центр безпеки, а також не проводиться контроль оператором;
  • Централізовані (мережеві СКД) – управління перегороджувальними пристроями, при цьому проводиться обмін інформацією з центром безпеки, також додатковою функцією є можливість контролю та управління оператором;
  • Універсальна СКД, яка включає в себе функції як автономних так і мережевих систем.

Представлені системи працюють під керівництвом одного або декількох центральних пристроїв управління, мають можливість переходити в автономний режим в разі відмови мережі передачі даних або ж в центральному пристрої.

kontrol_dostupa1

2. Система контролю за допомогою точок доступу, а також приєднаних до неї користувачів:

  • локалізовані СКД – є одиничними точками доступу. Наприклад, різні склади, невеликі офіси;
  • розподілені СКД – складаються з декількох десятків точок доступу. Такі системи використовують на об’єктах, де працюють тисячі користувачів. Наприклад, міські лікарні, невеликі заводи, державні установи;
  • великі СКД – включають в себе сотні точок доступу, а також десятки тисяч користувачів. Вони використовуються на різних металургійних комбінатах, міжнародних аеропортах тощо.

Варто відзначити, що мережеві СКУД можуть забезпечувати широкий ряд додаткових можливостей та опцій, таких як:

  • збір та обробка інформації про переміщення осіб по об’єкту;
  • організація та облік робочого часу на об’єкті;
  • управління режимами роботи, а також автоматикою автостоянок.

Мережеві СКД використовуються для малих і середніх об’єктів. Система передбачає використання контролера, функція якого – забезпечити контроль та управління доступом одного або декількох приміщень. Контролери створюють свою власну мережу й потім підключаються до головного (керуючому) комп’ютера.
Така схема побудови СКД, дозволяє головному оператору централізовано програмувати контролери для отримання оперативної інформації про факти й спроби проходів всіх точок, які контролюються на об’єкті в реальному часі, а також надає йому можливість блокувати / розблокувати проходи в різноманітних ситуаціях, як того вимагає інструкція.

Фахівці ТОВ “Системи Електрозахисту” допоможуть Вам створити надійну, якісну та продуктивну систему контролю та управління доступом будь-якої складності, із застосуванням різноманітних інноваційних технологій.

Вверх!Вверх!
Verified by MonsterInsights